Tallinna Fotokuu '17 01.09–29.10.2017

Sündmused

Kunstnik Maria Kapajeva meistriklass noortele

09.09 12:00

EKA Narva Kunstiresidentuur

Maria Kapajeva meistriklass on mõeldud spetsiaalselt noortele, kel vanust 14-21 ja keda huvitavad kunst, fotograafia ja oma linna ajalugu. Üheskoos osalejatega räägib Maria kaasaegse kunsti suundumustest ning analüüsib meetodeid, mida ta ise kunstnikuna kasutab. Narva kunstiresidentuuris avatud isikunäituse „Unistus on helge, veel ebaselge“ põhjal aitab meistriklass näha võimalusi oma linna ajaloo visualiseerimiseks, kasutades nii isiklikke lugusid kui globaalseid muutusi. Meistriklass toimub vene keeles. Sissepääs tasuta.

 

Narva kunstiresidentuuris toimuva Maria Kapajeva isikunäituse „Unistus on helge, veel ebaselge“ publikuprogrammi toetab Briti Nõukogu.

 

 

9 сентября 12:00: мастер-класс с художником Мария Капаева для молодежи

 

Это мероприятие организовано специально для молодых людей, кому от 14 до 21 и кто интересуется искусством, фотографией и историей своего города. Мария вместе с участниками поговорит о тенденциях в современном искусстве и вместе проанализируют методы, с которыми она работает как художник. На примере данной выставки, мастер-класс даст возможность участникам познакомиться с возможностями визуализации истории одного города художником, используя в этом как личные истории, так и и более глобальные изменения. Мастер-класс проходит на русском языке. Вход свободный.